Clio 1.6 RXT 2000 model Almak istiyorum yardım !!!

ADNAN9230

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ben 2000 model clio rxt almak istiyorum. Çok beğeniyorum ben bu arabayı ama etrafımdaki insanlar clio alma onun yerine hundai accent yada peugeut 206 al diyorlar sizce ne yapmalıyım bir fikir verebilir misiniz? Limitim 18.000 TL

Renault forumunda renault al derler.:D Şaka bir yana yakıt, dayanıklılık, parça temini ve fiyatı açısından her türlü renault clio.:eyv

Abi ben kullanıyorum aramızda bir bağ var 15 yıldır ailemizin arabası 1.6 lpg side yok dün 50 tl benzin aldım trafik+ 100 120 arası çok gitmişimdir 180 km yapmış benzin alırken de ışık yanmamıştı. parçası bulunan küçük kedi yavrusu gibi görünen ama aslana dönüşe bilen bir araç benim gözümde 90 beygir ama 4. viteste 140 görmüşlüğüm de vardır. ben herzaman CLİO dan yanayım. pejo 206 nın parçası Clio ya oranla pahalıdır. hyundai yi çok seri bir araç ama vurmaya gör çabuk dağılır dağalıyorda. Clio candır gerisi heyecandır. :)

Teşekkür arkadaşlar. bende clio almayı çok istiyorum ama işte çevredekileri bilirsiniz insanın şevkini kırıyorlar.

Şu an kullandığım Clio' mu almadan önce aynı olay benim de başıma gelmişti, accent ile 306 yı üstelemişlerdi baya, ama o günkü şartlarla Clio almak zorunda kaldım, iyi ki de almışım aynı durumu bir daha yaşasam yine Clio alırdım :)

benimki de 1.6 2000 rxt bu arada tavsiye ederim.

Kesinlikle kendi kafanda düşündüğünü uygula kimseye bakma başına iyi bişeyde gelse kötü bişeyde gelse kendi kararın ile gelsin tecrübe etmiş olur ilerde daha iyi seçim yapmış olursun. Bu arada bende 1.6 RXT kullanıcısıyım her türlü öneririm.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ben 2000 model clio rxt almak istiyorum. Çok beğeniyorum ben bu arabayı ama etrafımdaki insanlar clio alma onun yerine hundai accent yada peugeut 206 al diyorlar sizce ne yapmalıyım bir fikir verebilir misiniz? Limitim 18.000 TL
istemeyerek ve kötü ön yargı ile clio 2 2001 hb. almıştım sonra farkettim ki bedava geziyorum. sonra sevdim clio 4 aldım yine bedava geziyorum. hundai neysede 306 kesinlikle alınmaz clio yerine

1999 rxt 1.6 sını satam sana abi :D

beyler 1,4 rxt ile 1,6 rxt arasında temel fark nedir? yakıt maliyetleri nasıldır? sıralama yapılsa ilk hangi versiyonu almak isterdiniz?

çok yüzeysel olarak biri 1.4 motor 16 valf, diğeri 1.6 motor 8 valf :) Motor dışında bildiğim kadarıyla donanım açısından fark yok. İkisinde de bazılarında mercekli far var bazılarında normal. 1.4 olanların bazılarında orjinal sunroof var, 1.6 larda ve diğer 1.4 lerde yok. İki motor da o kasa için ideal, bende 1.6 rxt var, çok memnunum ama sırf sunroof için 1.4 lerde gözüm yok değil :D

Geri