Bugün karne günü

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün karne günü, öğrenci arkadaşlara iyi tatil dilerim .

1609800_664454053577350_1511871327_n.jpg

Kızım lise 2 ye gidiyor,hem Teşekkür almış hemde Onur Belgesi vermişler,çok mutlu oldum... :eyv

Benim cocuklara da karnelerini verecegim ins.

Tüm öğretmenlerimizin ve sevgili öğrencilerimizin yarı yıl tatili hayırlı olsun. :eyv

şimdi karne almanında bir anlamı yok artık çocuklar her şeyi internetten öğreniyorlar :) yine de onlar için yarıyıl tatilinin başlaması sevinci paha biçilemez tüm öğretmen ve öğrenci kardeşlerime iyi tatiller diliyorum :) :)

meslek hayatımın ilk karnelerini dağıttım ve okulun en başarılı sınıfı seçildik çok mutluydum ve de çok heyecanlıydım :)

meslek hayatımın ilk karnelerini dağıttım ve okulun en başarılı sınıfı seçildik çok mutluydum ve de çok heyecanlıydım :)

sevindim senin adına :) ailenle hasret giderirsin şimdi gerçekten gurbet ellerde olmak çok zor

sevindim senin adına :) ailenle hasret giderirsin şimdi gerçekten gurbet ellerde olmak çok zor
hala gidemedim maalesef yarın öglen düşecem yollara akşam 10 10.30 gibi evdeyim inşallah. allah razı olsun baki abi :eyv

bu gün karne günü çocuklarınızın fazla üzerine gitmeyin hesap sorayım derken okuldan soğutmayın baylar

Geri