Bazı Sorunlar ve Cevapları

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Merhabalar
2014 model 1.5 dizel aracım ile ilgili olan problem ve çözümden bahsetmek istiyorum ve var ise sizin de cevaplarınız ve fikirleriniz çok önemli.
Öncelikle AKÜ 2022 yılında inci akü 60 amp satın almışım ve satan firma garanti kağıdına imza ve kaşe atmadığı için dün akü bitti ve sorunlu olduğu için garanti kapsamına giremedi yeni akü aldım iş bank aküm gelsin ile 72 amp 2.996 lira 5 taksit
.
takmaya gelenlerin ilk sorduğu soru araçta Multimedya ekran var mı. Neden diye sorduğumda aküyü en hızlı zamanda bitiren bir sistemmiş. devamında öğrendim ki araç kontak kapalı bile olsa MM ekran hafızayı kaybetmemek için aküden destek alıyormuş hızlı bitiyormuş.
.
Yaptığım araştırmada MM sistem ayarlarında bir menü var ve orayı kapatınca aracı kapattığın zaman MM ekran komple kendini kapatıyor. arka da çalışan bir sistem olmuyor bir çare belki.
.
bu konular hakkında başka destek olacak var ise sevinirim.

Evimizin ikinci aracı palio da aldığımızda android teyp vardı sarı devamlı elektrik kırmızı kontak açınca elektrik veriyodu çareyi teyibin 2 kablosunuda yani hafıza kablosunu dahil kontağa vermek zorunda kaldım saat hariç bir hafıza kaybı olmuyor android teyipler mecbur bu şekilde aküyü çekiyor

• Beğen
Tepkiler: burakkorull
Yani komple kontağa bağlamanız lazım elektrik görür görmez çekiyor 😁

Geri