Bagaj kapağı sorunu

Deyav53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar dün serviste yaşadığım ilginç olayla ilgili değerli düşüncelerinizi almak isterim. 2017 captur aracım var anahtardaki bagaj tuşuna basınca tık diye atar dı kendiliğinden yukarıya kadar açılmıyordu ama dediğim gibi bir kademe bagaj açılıyordu sonra bi anda bu çalışmamaya başladı. Dün aracı bakıma servise götürdüm böyle bir şey imkansız capturlarda böyle bir özellik yok dediler madem yok 2 senedir nasıl kullanıyordum dedim eski hali arızalıymış şimdi düzelmiş dediler. Sizce neyden kaynaklı böyle bir durum

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Bahsettikleri doğrudur. Kumandadan sadece kilidi açıyor ve bagaj kapağındaki butuna basmadan ve siz elinizle kaldırmadan açılmıyor. Kilit mekanizması uygun olsa bagajdaki amortisörlere yay takıp kendiliğinden açılsa güzel olacak aslında ama maalesef buna müsait değil gibi.

Arkadaşlar dün serviste yaşadığım ilginç olayla ilgili değerli düşüncelerinizi almak isterim. 2017 captur aracım var anahtardaki bagaj tuşuna basınca tık diye atar dı kendiliğinden yukarıya kadar açılmıyordu ama dediğim gibi bir kademe bagaj açılıyordu sonra bi anda bu çalışmamaya başladı. Dün aracı bakıma servise götürdüm böyle bir şey imkansız capturlarda böyle bir özellik yok dediler madem yok 2 senedir nasıl kullanıyordum dedim eski hali arızalıymış şimdi düzelmiş dediler. Sizce neyden kaynaklı böyle bir durum

Deyav53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam haklısınızda madem öyle ben 2 sene nasıl kullandım o şekilde hatta o dediğiniz yay işini yapmayı düşünüyordum ki birden hiç açmamaya başladı.