Ankaralı Arkadaşlar bi yardım edin

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar ayın 17 sinde ankaraya uçakla gidecem ve 18 inde otubüsle ayrılacam. İnt. den aradım ama bulamadım. Havaalanından aracı alıp otogara teslim edebileceğim bi araç kiralama firması biliyormusunuz. ?

buyuk fırmaların coğu yapıyor galıba ıntercıty vs

1 günlüğüne kiralıyacaksınız değilmi.? Sorunuzu net anlıyamadımda.!

Intercıty firması yıllık filo araç kiralayan bir firma diye biliyorum tek günlüğüne araç kiralamaz.!

Benim bir tanıdğım yok lakin web üzerinden araç kiralayan firmalara bakıp bilgi alman daha iyi olur semt olarak Aydınlıkevlere bak Protokol yolu yani Havaalanı yolu İrfan baştuğ caddesi Aydınlıkevler güzargahıdır..

Google Ankara Aydınlıkevler araç kiralama yazın yada irfan baştuğ caddesi buralarda bulunan bir çok kiralama şirketi var birinden biri muakkak bilgi verir size..

Buda olmadı size cep telefon numaramı özel mesaj yolu ile gönderiyorum beni arayın bir kaç yere bende bakarım.
:eyv
Merhaba arkadaşlar ayın 17 sinde ankaraya uçakla gidecem ve 18 inde otubüsle ayrılacam. İnt. den aradım ama bulamadım. Havaalanından aracı alıp otogara teslim edebileceğim bi araç kiralama firması biliyormusunuz. ?

bende dün baktım ama soruyu tam olarak anlayamadığım için cevap veremedim demekki bende bi problem yokmuş

Geri