ACİL F7R coupeciler buraya yardım ve bilgileriniz gerekiyor arkadaşlar!!!!

DuMaN-34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb arkadaşlar bende aranıza teni katıldım.b.çekmecede otoruyorum bende bi f7r sahibiyim ve aracım yağsız kaldı motor yatar sardı herhalde araç giderken tak tak tak ses geliyor motordan ..şimdi ben bu motoru komple yaptırsammı yoksa sıfr bi sandık motormu alsam f7r sıfır motorlar ne kadardır sizce,veyada 2.el çıkma temiz motor bulabilirmiyim..unutmadan megane 1.6 16 valf motoru coupeye uyarmı şimdiden tşk ler

Aramıza hoşgeldiniz. Konu çok teknik, ustalar yardımcı olacaktır görünce. Geçmiş olsun bu arada, büyük talihsizlik

yokmu bi yardımcı olcak arkadaşlar???? :/

Öncelikle hoşgeldin aramıza. Aracın spor bir otomobil ve bu konuda ayarları ve tamiri özelliklik itina ister. Sana tavsiyem ilk olarak bizimde sponsorumuz olan inanlar otomotiv e gidip bir arıza tespit çıkarman öncelikle sorun nereden kaynaklanıyor bilmekte fayda var ve akeminde tekrar burda paylaşırsan biz ya da F7R kullanıcıları sana yardımcı olacaktır. Sadece tak tak diye yazmak açıklayıcı olmaz. Çünkü motor komplike parçalardan oluşan bir yapı. Birçok nedeni olabilir. Bence dediğimi yaparsan kulaktan dolma yerine sorunun çözüm merkezinde ücretsiz bir arıza tespit yaptırman bizim burdan vereceğimiz yanıtlardan daha değerli olacaktır. Umarım kötü birşey yoktur ve basit bir işçilikle kurtulmanı temenni ediyorum. :eyv

arkadaşlar aracıım yatak sardı motor yaptıracağım ama parçalar 4,500 tl civarında tutuyor ayrıca bütün parçalar sıfırdanmı alınacak bu parçaların hepsimi bozulmuştur :/ ayrıca üst kapağı bundan 3 ay önce yaptırmıştım ustaya ne kadar güvenebilirim .lütfen yardımcı olursanız sevinirim..istenilen parçalar şunlardır
PİSTON SEKMAN 050
ANAKOL YATAK
KOLBURCU
SİBAB
TAKIM CONTA
KIRANK
PİSTON KOLU
FİNCAN TAKIMI
YAG POMPASI
TRİGER SETİ
DEBRİYAJ SETİ
EGR BORUSU SİPİRALİ