80 Bin Bakım Fiyatları

arabicturkish

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar!

Aramızda yakın zamanda 80 bin bakımı yaptırmış yahut fiyat almış var mıdır acaba? Ben zarla zorla İstanbul'da bir yetkili servisten 1350 TL lik bir fiyat alabildim ve sorduğumda normal bir periyodik bakımda yapılanlardan (Yağ ve filtre değişimleri) hariç bir şey de yapılacağı söylenmedi.:( Yaklaşık bir ay sonra aracımın garantisi bitiyor ve şuan merak ettiklerim şunlar:

reno Çok daha iyi fiyat verebilecek yetkili servis bulmam mümkün mü?

reno Mümkün değilse son bakımı bu fiyatlara yetkili serviste yaptırmam ne kadar mantıklı? hımm

Aracımın garantisi bitti. Bursa haskan özel renault servisinde aynı parçalar kullanılarak 480tl ye bakım yaptırdım yag bakımı servise gitmeye gerek yok yag için

Merhaba arkadaşlar!

Aramızda yakın zamanda 80 bin bakımı yaptırmış yahut fiyat almış var mıdır acaba? Ben zarla zorla İstanbul'da bir yetkili servisten 1350 TL lik bir fiyat alabildim ve sorduğumda normal bir periyodik bakımda yapılanlardan (Yağ ve filtre değişimleri) hariç bir şey de yapılacağı söylenmedi.:( Yaklaşık bir ay sonra aracımın garantisi bitiyor ve şuan merak ettiklerim şunlar:

reno Çok daha iyi fiyat verebilecek yetkili servis bulmam mümkün mü?

reno Mümkün değilse son bakımı bu fiyatlara yetkili serviste yaptırmam ne kadar mantıklı? hımm

İstanbul / Avcı Kardeşler'den geçenlerde 1255TL fiyat almıştım 80000km bakımı için.

Kendi acı tecrübelerime dayanarak garanti bitene dek serviste devam etmenizi tavsiye ederim.

Cevaplar için teşekkür ederim. Bir fikir oluştu kafamda. Sanırım bu şartlarda garanti bitimine 1 ay kalmışken ve araçta zaten henüz 75 binde olduğundan özel servis benim açımdan daha mantıklı olacak gibi. Özel servis tavsiyesi alabilirim İstanbul Beylikdüzü-Esenyurt-Avcılar-Arnavutköy-Büyükçekmece ilçelerinde. Tekrar teşekkürler.:eyv

Selamlar. Ben de araç aldım 78000 de. Alırken garantisi devam ettiği için servisi arayıp sordum. 1100 küsür lira dedi ama küsüratı hatırlamıyorum. Garanti varsa karar sizin, yoksa servise o ücreti vermeye gerek yok bence

Hayırlı olsun aracınız öncelikle. Garanti yaklaşık bir aya bitiyor ben de gerek olmadığı kanaatine vardım. Özelde 1/3 fiyatına yaptırmak daha mantıklı duruyor şu halde.

merhaba, benim aracımın garantisi biteli 1 ay oldu bugün servisi aradım fiyat istedim 1505 tl fiyat verdiler. Ek olarak 3 litre antifiriz ve fren hidroliği değişimi yapılacak.

Özel servisi aradım antifiriz ve fren hidroliğide eklettim 650 tl fiyat verdiler işçilik dahil.

Sormak istediğimde bir şey var, 1.5 dizel araçların triger seti kaç km değişiyor. internette bir 80 bin km dolaşıyor ama bugün servis 100 bin dedi

Merhaba evet dışarda bakım yaptırmak tabiki daha uygun fakat benimde garanti bitti ve sizin şu an yaptıracağınız bakımı 1 ay önce 1500 TL ye bende yaptırdım. Geçen hafta silecek çok yavaş çalışmaya başladı servise gittim baktılar motor gidik dediler ve değişimi sadece parça 1850 TL artı işçilik kayıtlara baktılar tüm bakımları serviste yapılmış ücretsiz hallolur dediler ve parça siparişi geçildi. Demem o ki bu araçlarda eğer servis harici işlem yaptırmadıysanız bence bozdurmayın bu tip şeylerle o para birşekilde Size geri dönüyor. Heleki otomatikse aracınız hiç düşünmeyin derim.

Acaba renault yetkili servislerinde hava filtresi ve polen filtresini kendimiz degistirdigimizde garanti bozulma gibi bir problem oluyor mu bilginiz var mi? Bilgim olmadigi icin soruyorum. :)

Geri