7 inç ekrani 8,7 inç ekran ile değiştirmek

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ümittt
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ümittt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese selamlar.
Aracim 2018 megan 4 icon sedan. Aracta 7 inç orta ekran var. Bunu 8,7 inç rlink 2 ile değiştirmek istiyorum. Olabilir mi böyle bir değişim ve 8,7 inc ekran fiyatini bilen var midir?
Şimdiden teşekkürler

Merhaba.
Evet 8.7 inch ekran takılabilir.Ancak tak çalıştır değildir.ddt4all ile bazı parametrelerin yeniden girilmesi gerekir.Serviste daha pahalı olmakla birlikte sahibinden de 2500 TL'ye satılan bir tane görmüştüm.Satılmadıysa daha ucuzu yok bildigim kadarı ile.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim

Rica ederim.Ekranı alırsanız montaj ve aktivasyon için yardımcı olurum.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok sağolun. Baktim ama satilmiş sanirim.

Hayır duruyor.
https://www.sahibinden.com/ilan/yed...6blmEAMStMWTpCKXygyln-lSJH-UlEHZlRL7dvpEA2OKY

2250 yazıyor ama, 2500 istiyor.Satıldıysa yurtdışından da getirtebiliriz.

bu ilandaki ürün orjinalmidir hocam ? yani serviste takılanlarla ile birebir aynı ürünmüdür ? sizin yeriniz nerede ? aracım megane 4 touch. bende multimedya arıyorum uygun fiyata

edit : ilgili ilandaki kişiyi aradım, megane 4 için uyumlu değil dedi, avrupada satılan meganelar için uyumluymuş. Resimleri yanlış yüklenmiş gibi birşey söyledi. Fiyatıda 2.750 yaptık ancak zaten satılmıyor dedi elimizde kaldı dedi.

Son düzenleme:
bu ilandaki ürün orjinalmidir hocam ? yani serviste takılanlarla ile birebir aynı ürünmüdür ? sizin yeriniz nerede ? aracım megane 4 touch. bende multimedya arıyorum uygun fiyata

edit : ilgili ilandaki kişiyi aradım, megane 4 için uyumlu değil dedi, avrupada satılan meganelar için uyumluymuş. Resimleri yanlış yüklenmiş gibi birşey söyledi. Fiyatıda 2.750 yaptık ancak zaten satılmıyor dedi elimizde kaldı dedi.
Merhaba.Resimleri yanlış yükledilerse ürün espace ve scenic 4'e uyumlu olandır.Hem satamıyoruz diyorlar hem de fiyat arttırıyorlar.Onun dışında megane 4, talisman hatta koleos ekranları da çerçeveleri de aynıdır.

Bu arada ilandaki parça numarası talisman'a ait.
Yani parça numarasını da yanlış yazmış.

Befe bey geniş ekran alsam montaj ve ayarlamalar yaklaşik kaca malolur acaba?

Befe bey geniÅŸ ekran alsam montaj ve ayarlamalar yaklaÅŸik kaca malolur acaba?
Merhaba.
Özel mesaj atarsanız oradan detayları yazabilirim.

Geri