2023 1.3 Tce Koleos Donanım Farkları

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Merhaba ,

Eşimin kullandığı 2018 1.6 DCI Icon Koleosumuzu satarak model yükselttik ve 2023 Model Icon donanımlı 1.3Tce makyajlı kasa Koloes aldık. Genel olarak araçtan memnun olmakla beraber , eski aracımızda olan bazı özelliklerin bu araçta olmaması bizi üzdü açıkçası. İnsan aracının 5 yaş gençleştirince mevcut özelliklerin üzerine ilaveler beklerken , İlk dikkatimi çekenler eski aracımızda olan koltuk soğutma , otomatik uzun kısa far asistanı olmayışı oldu . Sağ koltuğa oturduğumda ise eskiden elektrikli olan yolcu koltuğunun da manuele çevrilmiş olduğunu farkettim Ayrıca arka bagaj bölümünde de farklılıklar var öncesinde bagaj taban halısının altında bulunan ( bagaj taban tahtasını kaldırdığınızdaki bölüm ) saklama alanlarının da kaldırıldığını gördüm. Sitemimi Renault' yazılı olarak ilettim. Bu bilgileri paylaşmak istedim .

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Uğur ve *USTA
Renault bu hatayı hep yapıyor maalesef...

• Beğen
Tepkiler: ErdlK
Renault'un bu tür saçmalıkları artık olağanlaştı. Ben de Latitude'dan Talisman'a geçince viraj aydınlatmalı farlar, far yıkama, hız belli bir km'ye ulaşana kadar esp'yi devre dışı bırakan tuş, araç içi parfüm sistemi, arka camlardaki güneş perdeleri, içeriden bagajı açan tuş, ön kapı içlerinde yer alan ve kapı açıldığında yanan kedi gözü şeklindeki ışıklar, 6 cd alan cd çalar, gözlük koyma cebi, üç bölgeli klima gibi özelliklerin olmamasını garipsemiştim...

Geri