2020 Megane ile aranızdayım

Kurayantula

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı pazartesi teslim alacağım , birşey sormak istiyorum içeriye baktığımda konsolda 4lü sinyal lambaları sürekli açıktı dikkatimi çekti ayarlama falanmı yapılacak acaba
bvN07m.jpg
[/URL][/IMG]

dLYJgp.jpg
[/URL][/IMG]

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Hangi paket aldınız? Bir de benzinli mi dizel mi? Teşekkürler.

Teşekkürler joy paket 1.3tce benzin

Hayırlı olsun.Dörtlü sinyal lambalarının tuşu var kapanmıyor mu?

Merhaba, 2019 joy paket 1.3 Tce benzin Sahibiyim araç çok mu yakıyor. 1.000 km yaptım şehir içi 2 depo yakıt yaktı. konu hakkında bilgi paylaşabilir miyiz...

Merhaba, 2019 joy paket 1.3 Tce benzin Sahibiyim araç çok mu yakıyor. 1.000 km yaptım şehir içi 2 depo yakıt yaktı. konu hakkında bilgi paylaşabilir miyiz...

Merhaba Bende de 1.2 TCE EDC HB var. İlk başta ben de öyle düşünüyordum. Hatta bir konu açtım bakabilirsiniz. Orada detaylar var.
Kısaca depo küçük. Eğer şehir içi 1 depoyla 500km yaptıysanız bence iyi. Şstanbul şehiriçinde benimki 10lt/100km yakıyor
Yaz gelince biraz daha düşer

Ben de 300km yaptım Mersin şehir içi 8.5lt lerdeyim sakin kullanım sonucu bu.7.5leri aldığımda görürüm diyordum ama belki yazın olabilir.

Merhaba, Megan Sedan 4 joy paket 1.3 Tce 140 hb aracıma, Megan Touch 1.3 Tce EDC 140 hb orta konsolu ile değiştirildiğini ve montaj yapıldığı video sunu izledim. başka yaptıran var mı bu konu hakkında bilgisi olan paylaşırlarsa... bende düşünüyorum. teşekkürler.

Detaylı video çekeceğim yakında şu an sadece 30km yol yaptım , seramik kaplama iyimidir görüşü olan varmı ?

Seramik kaplama çok kaliteli yerde yaptırmanız lazım, çoğu yerde boyayı çiziyorlar. Garantili yerde yaptırmanızı tavsiye ederim.

Geri