2017 Clo4 R-LINK EVOLUTION harita güncelleme

metropolis8886

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Aracım clio4 2017 model, ( R-LINK EVOLUTION ) Cam tavanlı, Oto park asistanlı.

Rlink sistem güncelleme yaptım ama harita güncellenmedi, sanırım harita için başka bir işlem gerekiyormuş,
Media Nav Evolution için çok fazla güncelleme buluyorum ama R-LINK EVOLUTION için bulamadım,
bu işi bilen varsa ve yarımdı olursa çok sevinirim...

Teşekkürler.

Reis clio da Rlink olmazki.. Media nav var

Hocam bende 2018 model clio 4 icon paket var. Navigasyonu açtıgımda harita bulanamadan navigasyon aktif edildi diyor ve giriş yaptıgımda harita yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Hocam bende 2018 model clio 4 icon paket var. Navigasyonu açtıgımda harita bulanamadan navigasyon aktif edildi diyor ve giriş yaptıgımda harita yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Harita yüklüycen kanki

Haritayı nerden indirebilirim. Link atabilirmisiniz.

Reis clio da Rlink olmazki.. Media nav var

Hocam açıklamada da belirttim, benim araç azıcık full donanımlı, Mais çıkışında var olan tüm extralar alındı... oto park asistanı ve cam tavan dahil,

harita için bir bigi vamı acaba?

Haritayı okuyabilmesi için büyük boy Renonun kendi SD kartı var, kart çıkmış olabilir yerinden yada kaybolmuştur, yada kart içindeki bilgiler silinmiştir, kart olmadan haritayı okuyamaz.

Haritayı nerden indirebilirim. Link atabilirmisiniz.

Media NAV ise cihaz , piyada dolu harita var, youtube da dolu anlatan videolar var ve videonun altında harita için indirme linkleri var.

ama benim cihaz için malesef halen bulamadım :(

Geri