2016 clio 1.5dci 90hp için yardım

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan momo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

momo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhabalar,
kusura bakmayın forumda yeniyim, aradığımı bulamadığım için başlık açmak durumunda kaldım. eğer yanlış bir durum varsa moderasyondan şimdiden özür diliyorum.

benim yardım istediğim konu periyodik muayene konusu;
aracı yeni aldım sayılır. otomatik. arabanın periyodik muayenesini yetkili serviste değil bir tanıdığımın tanıdığı usta’da yaptırıyorum çünkü yetkili servis çok fahiş fiyat istiyor. edirne’de yaşıyorum. ancak bakım yaptırdığım ustanın kullandığı malzemelere de güvenmiyorum.
motor yağı konusunu araştırarak buldum, motul yahut liqui molly’nin rn0720 uyumlu yağlarından bir tanesini kullanacağım. ancak mazot filtresi, hava filtresi, polen filtresi falan orijinal olarak nereden satın alacağımı bulamadım. bu konuda kullanılan parçaların orijinallerini bulabileceğim bir parça kodu, bir site varsa ve beni bu konuda bilgilendirirseniz memnun olurum. böylesi hem daha ucuza gelecek benim için, hem de kullanılan ürünlerin sağlığı konusunda aklıma takılan bir şey olmayacak.

şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Merhaba hoşgeldiniz. Filtreler yetkili servis 'den alınabilir piyasada çok fazla sahte var internetten alıcak iseniz çok ucuzları eleyin direk

İnternet ortamında orijinal parça bulman imkansıza yakın. İlinde mevcut parçacılardan orijinal parça satan varsa ondan, yoksa servisten filtreleri alabilirsin.

Ben hava filtresi + polen filtresi + yağ filtresi için servisten 300TL fiyat almıştım. Düzce'de bulunan Fransa'dan paralel ithalat yapan bir firmadan 235TL'ye aldım aynı ürünleri.

Yağ konusunda da endişeleriniz varsa ilinizde illa ki bir tane vardır Shell yağ toptancısından RN0720 onay kodlu Shell Helix Ultra Pro AR-L kodlu yağı kullanmalarını isteyebilirsiniz. Yağı oradan alırsanız götürdüğünüz filtreleri de ek bir ücret istemeden değiştireceklerdir. Yağın bayideki fiyatı 5lt 250TL.

İnternet ortamında orijinal parça bulman imkansıza yakın. İlinde mevcut parçacılardan orijinal parça satan varsa ondan, yoksa servisten filtreleri alabilirsin.

Ben hava filtresi + polen filtresi + yağ filtresi için servisten 300TL fiyat almıştım. Düzce'de bulunan Fransa'dan paralel ithalat yapan bir firmadan 235TL'ye aldım aynı ürünleri.

Yağ konusunda da endişeleriniz varsa ilinizde illa ki bir tane vardır Shell yağ toptancısından RN0720 onay kodlu Shell Helix Ultra Pro AR-L kodlu yağı kullanmalarını isteyebilirsiniz. Yağı oradan alırsanız götürdüğünüz filtreleri de ek bir ücret istemeden değiştireceklerdir. Yağın bayideki fiyatı 5lt 250TL.
acaba sizin alış-veriş yaptığınız sitenin iletişim adresi veya telefon numarası varsa alabilir miyim? ben de alış-veriş yaparım belki. kargo yollarlar diye düşünüyorum.

Fiyata bakılırsa orijinal olabilir yetkili servis tende fiyat alsanız iyi olacaktır
teşekkür ederim, oradan da fiyat alacağım.

acaba sizin alış-veriş yaptığınız sitenin iletişim adresi veya telefon numarası varsa alabilir miyim? ben de alış-veriş yaparım belki. kargo yollarlar diye düşünüyorum.

İnternet sitesinden değil parça satan toptancıdan aldım. Buradan yazmam uygun olur mu bilmiyorum. Özelden yazıyorum firma ismini.

Geri