2015 Clio 4 1.2 joy aracıma araç içi yol kayıt kamerası taktırabilir miyim?

ölümsüz akrep

Kayıtlı Üye
07-Antalya
Merhaba renault ailesi 2015 clio 4 aracım var bir yere gittim araç içi yol kamerası taktırmak için bu arabaların ekranı eski takamıyoruz falan dedi. Yok mu benim arabama göre yol kayıt kamerası?

Merhaba renault ailesi 2015 clio 4 aracım var bir yere gittim araç içi yol kamerası taktırmak için bu arabaların ekranı eski takamıyoruz falan dedi. Yok mu benim arabama göre yol kayıt kamerası?
Yol kayıt kamerasının araç ekranıyla ne ilgisi var?

İstediğiniz yol kayıt kamerasını siz kendiniz de takabilirsiniz.

Merhaba üstad, geri görüş kamerası mı taktırmak istiyorsun yoksa araç içi kamera mı ne demek istediğini tam olarak anlatamadın sanırım:)
Eğer araç içi kamera taktırmak istersen kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına uygun seçenekler var. Şunu sormak isterim bütçe olarak limitin nedir. Üst seviye bir cihaz mi yoksa orta seviye bir cihaz mi tercih edersiniz.
Size önerebileceğim 2 cihaz var, bunlardan bir tanesini bizzat kendim kullanıyorum şuan.
Birincisi 70mai A810 cihazı ben şahsen çok memnunum; yüksek çözünürlük, gelişmiş gece görüşü, geniş açı lensi ve ADAS gibi özellikleriyle dikkat çeken, güçlü bir araç içi kamera. Eğer sürüş sırasında her detayı yakalamak ve ekstra güvenlik özelliklerinden faydalanmak istersen tercih edebilirsin.
İkincisi 360 G500H bu cihazda yukarda bahsettiğim cihaza benzer özelliklere sahip. bütçe olarakta piyasadaki diğer cihazlara nazaran uygun cihazlar diyebiliriz,

Merhaba, harici yol kayıt kamerası her araca takılabilir çakmaklıktan, teyp usb sinden ya da powerbanktan güç alabilirsiniz. Aracımda 128 gb micro sd ile birlikte 360+ g300h kullanıyorum sadece cama yapıştırılıyor çakmaklığa takılıyor araçla olan tek bağlantısı budur

Geri