2013 Symbol Joy'a Sis Tesisatı Yaptırmak

ub58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamın aleyküm arkadaşlar forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam moderatör arkadaşlardan ricam doğru alabilirlerse sevinirim.

2013 Model Symbol Joy paket aracım var
ylMecg

ylMecg
ylMecg.jpg

Arabamın ön tarafını bu şekilde yapmak istiyorum yani Sis far ve tesisatı çektirmek, uzun - kısa - sis led , çok taraftarı değilim ama görüntüsü hoşuma gittiği için amerikan park. Bunların maliyeti toplamda ne olur bana sizce ? Daha önce bu işlemi yaptıran varmıdır.

İstanbul Anadolu yakasında yaptırabileceğim herhangi bir yer biliyormusunuz ? Veya tavsiye edebileceğiniz bir yer var ise paylaşırsanız işçiliğine güvendiğiniz yapabilecek birisi güvenle bende yaptırmak istiyorum.

İyi forumlar

ensardurak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam ben amerikan parka 60 lira verdim. sis takımını İnternetten aldım 250 tlye bağlatmak içinde 100 lira kablo tesisatı, 90 TL ledler, 60 lira tampon sökme takma. 50 lirada role takılması. sisler toplamda 550 liraya geldi 60 tlye amerikan park ayrıyeten ben gündüz farlarınıda led yaptım turuncu gözüken normalde sönük sarıdır.onlar içinde 80 TL verdim. Ben bunları gebzede yaptırdım ulaşırsan adres veririm.
92187863e4f23cc7d5d0eda35d6d2f6e.jpg

Son düzenleme: