2012 Model Symbol'e Sis Farı Taktıracam Bilgi Kirliligi Yaşıyorum

By_Vatan55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 Model symbol Aracım var aracıma sis farları taktırmak istiyorum forumdan araştırdım en iyi markaların Valeo Ve Tys oldugunu ögrendim aracı bir otocuya götürdüm oradaki eleman "abi sizin arabaya önden makkap ile delerek taktık ama çirkin duruyor taktıracaksan ön tampon panjuruda almam gerek yoksa delerek takarsak çirkin olur dedi" şimdi arada kaldım acaba arabanın üstündeki delikleri açtırıp da taktırsam mı iyi olur yoksa panjurda mı alsam iyi olur bana iyi bir fikir verin.

2 adet sis Farı + lambası = 150 tl

İşçilik = 150 tl

Panjurda= 80 tl

Bana çok masraflı geldi.

Abi açıkçası işçilik için çok fazla fiyat çekmişler, bizim arabada da sis farı yok kapaklar var bende sordum kapakları keser oraya montajı yaparız dediler, 120 lira fiyat çektiler hepsine.. Ama daha taktırmadım ben

Sana adam dedimi kapak lari kesersek curkin dururmu diye bide 120 tlye hangi marka sis farlarini aldin

Kestiğimiz yerleri kapatırız siyah sıcak silikonla dedi de ben daha almadım zaten Abi, sadece getirtince olacak fiyatı söyledi bana

Valla iyimis eger yaptıracak san resim at bende oyke yapayim cok masraf benimki

Sis Yuvaları Zaten Kapak O Kapakları Söküp Sisi Monte Edecekler Usta İşi Biraz Uçurmuş

Kardes iste beni korkutuyor masraf ustune masraf cikiyor birde ben arka sise bagkatnak istemiyorum onun icin ayrı bir kolmu alayım yoksa dugme mi taksin nedersiniz

Yaptırdıgım zaman fotoları atarım da, sis farları için ayrı bir düğme olması daha iyi olur bence

Geri