2005 Model Megane 2 - Start butonuna basınca Akü Kutup başı Sigortası Atması

muratcanyigit

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Merhaba,

2005 Model Megane 2 Manual Sportway aracım var, aracı aldığım ilk gün fren ve debriyaja farkında olmadan bastığımda vites 1 de iken araç stop etti elektrik tamamen gitti akü bitti sandım. Aküyü ölçtürdüğümüzde akü vardı ancak akü kutup başı üstünde ki ana sigorta dedikleri sigorta atmıştı. Yenisini takıp sorunu çözdük. Bugün teyp taktırırken adam yarım kontak yapmak için vites boştayken 1 kere basınca arabanın sigorta yine attı. Bu neden olur daha önce bunu yaşayan var mı? Destek olabilirseniz çok sevinirim.

İyi günler dilerim.

Arkadaşlar Merhaba,

2005 Model Megane 2 Manual Sportway aracım var, aracı aldığım ilk gün fren ve debriyaja farkında olmadan bastığımda vites 1 de iken araç stop etti elektrik tamamen gitti akü bitti sandım. Aküyü ölçtürdüğümüzde akü vardı ancak akü kutup başı üstünde ki ana sigorta dedikleri sigorta atmıştı. Yenisini takıp sorunu çözdük. Bugün teyp taktırırken adam yarım kontak yapmak için vites boştayken 1 kere basınca arabanın sigorta yine attı. Bu neden olur daha önce bunu yaşayan var mı? Destek olabilirseniz çok sevinirim.

İyi günler dilerim.
Merhabalar. Kutup başının ortasındaki sigortayı da değiştirmiş miydiniz? Sağ ve soldaki sigortaları değiştirdiler mi? Değiştirdiyseniz kaç amper ile değiştirdiniz ve aracınız benzinli mi dizel mi?

şase vardır
Arkadaşlar Merhaba,

İyi günler dilerim.

start butonunda kısa devre oluşuyorsa ondan olabilir start butonunu kontrol ettir

Geri