20 bin bakımı ve geri görüş kamerası

cemalbalcik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba. Araçlardan neredeyse hiç anlamam, aracım 2019 Clio 0.9tce touch paket. Aracın 20 bin bakımı geldi ama yetkili servis 2150tl ücret çıkarıyor. Bütçemi biraz aşıyor açıkçası ama sanayiye mi gitsem yoksa yetkili servise gitmek çok daha mı iyi olur bilemedim. Bir de aracım kendiliğinden ekranlı ve park sensörlü ama ben geri görüş kamerası da istiyorum, en uygun şekilde nasıl halledilebilir yardımcı olabilecek var mı acaba?

Hocam Özel servisten fiyat alırsın eğer yetkili servisin çıkardığı tutara yakınsa ki tahminim 1000-1300 arası tutar gibi geliyor, geri görüş kamerasınıda oto elektrikçiye taktırabilirsin,

Hocam peki yeni bir aracın özel serviste bakımının yapılmasının sakıncalı olabilecek yanları var mı? Bildiğim kadarıyla garantisi de bozulmuş olacak, 3 yıl bu sene Aralık ayında dolacak.

TSE 12047 Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahip özel servislerde, araç üreticisinin marka bazında yayınladığı teknik standartlara uygun yapılan bakım ve onarım işlemleri araçların garantisini bozmamakta, korumaktadır.Bulunduğumuz yerde bu hizmet belgesine sahip özel servisler varsa sorun olmaz gibi düşünüyorum, araştırmakta fayda var

Teşekkürler

Geri