160 hp Talisman'ıma chip tuning yaptırmayı düşünüyorum.

BerkayEfe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar. 2018 model 1.6dci 160hp icon aracım var. Beyne yazılım yüklettirmeden cihaz ile chip tuning yapmayı düşünüyorum. Race chip adında bir site buldum daha önce yaptıran varsa güvenilirler mi bana söylerse çok sevinirim. Chip tuning ile ilgili tecrübesi olanlar bilgi verirlerse sevinirim.

Merhabalar. 2018 model 1.6dci 160hp icon aracım var. Beyne yazılım yüklettirmeden cihaz ile chip tuning yapmayı düşünüyorum. Race chip adında bir site buldum daha önce yaptıran varsa güvenilirler mi bana söylerse çok sevinirim. Chip tuning ile ilgili tecrübesi olanlar bilgi verirlerse sevinirim.
Merhaba Berkay.
Eski vag araçlarımda hep yazılım kullandım.
2 Adet 1.9tdi bir adet 1.4tsi aracım yazılımlıydı.
Cihaz şeklinde değilde direkt ecu programlama yaptırdım.
Race çok eski firmadır. Eskiden beridir de bu ürünleri üretir ve güvenilirdir. Kullanabilirsin. Sadece max güç konumları daha az kullanmakta fayda var. Zaten telefon ile değişiklik yapabiliyorsun.
Chipli araç kullandıktan sonra stok kullanmak zor gelmeye başlıyor :)

Sent from my RMX2061 using Tapatalk

Merhaba Taner abi. Tecrübelerini benimle paylaştığın için teşekkür ediyorum. Yaptırdıktan sonra buraya yazacağım.

Merhaba bende 1.5 dci de chip tuning ( beyin e yazılım) kullandım sorun yaşamadım. Race chip bilindik köklü firma sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Deneme süresi var ise deneyip test edebilirsiniz

Geri