1.6 16 V 5 kapı RXT varmı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan admiral
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün bir arkadaşın çok konuşan arkadaşı ile bu konuda baya tartıştık. Ama adam o kadar ısrar etti ki en sonunda pes ettim ama size de sormak istedim.

Tüm foruma soruyorum,

Renault Clio 2 HB RXT (benim aracım gibi) modelinin 5 kapı olanının 1.6 16V motorlu olanı varmı?

Ben sadece 3 kapılarda var diye biliyorum.

Teşekkürler

Son düzenleme:
Bende öyle biliyorum valla, kesin bilenler yanıtlayacaktır :)

Emirhan'ın kapı çıtasında yazıyor ama aracı 8v...:)
Olma ihtimali var yani çünkü RXT fazIIlerde yok ordan fikir yürüttüm...:D

Fransada vardır elbet :)

Bildiğim kadarıyla yok, çünkü 16V 110hp motor makyajla birlikte getirildi. MK2'lerde mevcut. Mk1'lerin hepsi 90hp 8V, eğer tek tük gümrük vs. girişli değilse böyle bir araç olma ihtimali çok düşük.

benim bildiğim rxt ler 8 v mesela bizim megy rxt 8 v 16v de var ama nadir :eyv

benim bildiğim rxt ler 8 v mesela bizim megy rxt 8 v 16v de var ama nadir :eyv

Aslında rxt olayı donanımla alakalı, megy'i ayrı sınıfta tutalım. Çünkü o C sınıfı, hoş ben Faz 1 megy'de 16v görmedim. :)

Ancak clio konusunda eminim 16v olmadığına hiç görmedim, bunu size direten arkadaş biraz işkembeden sallamış gözüküyor. Araç Faz 2 olsa tamam diyeceğimde faz 1'de hiç denk gelmedi.

Aslında rxt olayı donanımla alakalı, megy'i ayrı sınıfta tutalım. Çünkü o C sınıfı, hoş ben Faz 1 megy'de 16v görmedim. :)

Ancak clio konusunda eminim 16v olmadığına hiç görmedim, bunu size direten arkadaş biraz işkembeden sallamış gözüküyor. Araç Faz 2 olsa tamam diyeceğimde faz 1'de hiç denk gelmedi.

Ben bu faz 1 faz 2 den pek anlamıyorum.

Avatardaki benim aracım. Mercek farlı sunroof hariç full rxt

Benim aracın 16v olanı yok diyoruz yani öylemi

teşekkürler

Senin aracın fazI işte fazII'de zaten RTA RXT gibi donamımlar yok autentic dynamique gibi donanımlar var..

Geri