Tatile çıkmadan önce aracınıza ne yaparsınız?

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
hVTOd.jpg

Şöyle bir sistemde düşünülebilir aslında:aytuğ

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
hVTOd.jpg

Şöyle bir sistemde düşünülebilir aslında:aytuğ

düşünülmez mi, bayıldım! piyangodan çıkacak paracıklarla alacağım evin elbet bu oto kameriyesini sığdıracak bir bahçesi olur değil mi? :deli

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
her mahallede gunes bir yere sabah diger yere aksama dogru vurmaya baslar en temizi aksama dogru gunese maruz kalacak sekilde bırakmak zira sabah ve ogle dunesi carpar:D

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
modacar-pedaldireksiyon-emniyet-baston-kilidi.jpg

Bence bu kilitten kullanın ekstra güvenlik :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
her mahallede gunes bir yere sabah diger yere aksama dogru vurmaya baslar en temizi aksama dogru gunese maruz kalacak sekilde bırakmak zira sabah ve ogle dunesi carpar:D

valla apartman önünde sadece tek taraf 3-4 arabalık yer var ki en garanti yerler 2 arabanın olacağı yer, diğerleri çöpe ve ara sokağa sapılan yere denk geliyor, minibüs, otobüs, kamyon vb geçerken dokunuyor sık sık, yani 1'den sonra güneşe açık olacak maalesef nivea falan mı sürsem üzerine :aytuğ
modacar-pedaldireksiyon-emniyet-baston-kilidi.jpg

Bence bu kilitten kullanın ekstra güvenlik :D

aaa bunu almayayım işte! yıllar önce (hala gözümün önüne gelir) bir oto hırsızı yakalamışlardı, adam özellikle bu kilidin tahrik ettiğini söylüyordu, "ya ben hırsızım, adam bunu takıp bana çalamazsın diyor nasıl tahrik ediyor ben de çalıyorum" demişti hehe