Megane 4 Teyp kodu Yardım !!!

Bekoline

Kayıtlı Üye
10-Balıkesir
iyi günler megane 4 kullanıcıları benim 2019 joy teybim arızalandı yeni ikinci el aldım aynısından kullanılmamış birinden kendim takacağım peki takınca direk çalışır mı yoksa kod isteme durumu oluyor mu kod isterse nasıl öğrenebilirim teşekkür ederim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Merhaba, 2019 modelde kod istemeyebilir genellikle aracın şasisine tanımlı olarak geliyor yeni nesil teypler, kod isterse ya yetkili servisten veya renault porttan kod alınabiliyor ama aldığın teyp araca tanımlı olmadığı için çalışmayabilir, teyp kod çözücü programlar var internette bulabilirsin, teybin üzerindeki etikette yazan numaraları girince kodu veriyor.
Teybi takmadan önce etiketlerin resmini çekmeyi unutma...

Bekoline

Kayıtlı Üye
10-Balıkesir
Merhaba, 2019 modelde kod istemeyebilir genellikle aracın şasisine tanımlı olarak geliyor yeni nesil teypler, kod isterse ya yetkili servisten veya renault porttan kod alınabiliyor ama aldığın teyp araca tanımlı olmadığı için çalışmayabilir, teyp kod çözücü programlar var internette bulabilirsin, teybin üzerindeki etikette yazan numaraları girince kodu veriyor.
Teybi takmadan önce etiketlerin resmini çekmeyi unutma...
hhmm teşekkür ediyorum sağolun inşallah istemez pazar günü takacağım danışacağım yerler o gün kapalı olacak önceden araştırıyorum resmini çetim şimdiden arkasının

• Beğen
Tepkiler: *USTA